BC „Rhino“ vs Kaunas Mayhem (95:92)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 20 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą

2024 birželio 20 d., Ketvirtadienis, 20:04 val., peržiūros: 50

Birželio 20 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp BC „Rhino“ (2-3) ir „Kaunas Mayhem“ (1-5) ekipų.

Rungtynes M.Maslennikovas pradėjo dviem tritaškiais, po kurių BC „Rhino“ pirmavo 6:0. Bet į tai „Kaunas Mayhem“ atsakė aštuoniais E. Almino taškais, kurie užkūrė komandos puolimą ir svečiai nutolo dviženkle persvara bei laimėjo pirmą kėlinį 16:27.

Antrajame kėlinuke BC „Rhino“ puolimas suaktyvėjo, tuo tarpu „Kaunas Mayhem“ kiek strigo, kas leido šeimininkams priartėti iki 40:44.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo BC „Rhino“, kurie labai greitai atstatė dviženklę persvarą 44:55. Nors V.Kamarūnas dviem tritaškiais kirpo deficitą iki penkių taškų, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikytas E. Almino tritaškis nuo lentos vėl leido „Kaunas Mayhem“ nutolti iki 61:69.

Lemiamame kėlinyje po kelių paeiliui A. Stašiūno metimų ir V. Kamarūno tritaškio rezultatas tapo 80:83. Per likusias dvi minutes „Kaunas Mayhem“ pelnė vos vieną tašką, o tuo pasinaudoję šeimininkai lygino rezultatą ir komandos stojo žaisti pratęsimo.

Pratęsimas prasidėjo penkiais svečių taškais iš eilės, bet tada savo žodį tarė V.Kamarūnas, kuris pelnė dešimt taškų iš eilės, taip atvesdamas į pergalę BC „Rhino“ ekipą. Galutinis susitikimo rezultatas 95:92 (16:27, 24:17, 21:25, 23:15, 11:8).

Vytautas Žilionis

BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:19 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)76 Dominyko Grunkio taškai leido lengvai laimėti „KKL NGST“ komandai (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 21:30 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Kaunas Mayhem“ iškovojo pergalę per pratęsimą (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)