Batniavos seniūnija vs KKL NGST (79:101)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 06 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“

2024 birželio 06 d., Ketvirtadienis, 22:53 val., peržiūros: 93

Birželio 6 dieną įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susikovė dvi be pralaimėjimų žaidusios komandos – "Batniavos seniūnija" ir "KKL NGST".

Rungtynes geriau pradėjo "Batniavos seniūnija", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:2. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 11 taškų (7:18). Baigiantis septintai minutei skirtumui padidėjus iki 13 taškų minutės pertraukėlės paprašė "Batniavos seniūnija" (9:22). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 15 taškų (16:31).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 18 taškų (18:36). Vėliau komandos žaidė apylygiai, bet kėlinio pabaigoje "Batniavos seniūnija" šiek tiek prisivijo varžovus, žaidžiant "KKL NGST" atsarginiams žaidėjams (43:52).

Per pirmą trečio kėlinio pusę skirtumas padidėjo iki 21 taško (49:70). Aštuntą minutę "KKL NGST" padidino persvarą iki 2š taškų (51:77). Kėlinio pabaigoje, "KKL NGST" žaidė antru penketu, o "Batniavos seniūnija" tuo pasinaudoję sumažino persvarą (62:77).

Ketvirto kėlinio pirmas dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai (80:62). "KKL NGST" per likusį laiką žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu (79:101).

Dovydas Nemeikša

„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)„KKL NGST“ pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipai (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)