Potencialas vs Batniavos seniūnija (89:86)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 10 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą

2024 birželio 10 d., Pirmadienis, 21:48 val., peržiūros: 55

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "Potencialas" ir "Batniavos seniūnija".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Potencialas", kur svečiai varžovus privalėjo stabdyti minutės pertraukėle ( 14:8). "Batniavos seniūnija" ekipai pavyko atsitiesti ir komandas skyrė minimalus pranašumas ( 25:24). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, kur nei vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo – 42:44.

Po ilgosios pertraukos "Potencialas" pradėjo tolti nuo varžovų ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 64:54). Per likusį laiką "Batniavos seniūnija" žaidėjams pavyko sušvelninti skirtumą iki 7 taškų ( 70:63). Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo "sausa" atkarpa, kur komandas skyrė minimalus pranašumas. Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atkarpomis, tačiau "Potencialas" užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 89:86 (25:24, 17:20, 28:19, 19:23)

Donatas Savickas

Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“ (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)