Batniavos seniūnija vs Plastena (64:83)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 liepos 02 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje į finalinį ketvertą prasibrovė „Plastena“.

2024 liepos 02 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 26

Pirmadienį, liepos 2 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „Batniavos seniūnija“ ir „Plastena“.

Pirmoje pusėje D. Motiejūno ir R. Balčiaus vedami „Plastena“ krepšininkai laikė pranašumą savo rankose, bet tai buvo trapus skirtumas ir komandos žaidė labai apylygiai. Daug pražangų ir kieta kova parodė, kad abi komandos norėjo kelialapio į pusfinalį. Po dviejų kėlinių rezultatu 38:36 pirmavo „Plastena“.

Antroje pusėje „Plastena“ didino pranašumą, o po N. Genio dėjimo „Batniavos seniūnija“ turėjo prašyti minutės pertraukėlės. Prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė dviženklis skirtumas. Šaltą galvą išlaikę „Plastena“ krepšininkai po didelės fizinės kovos pateko į finalinį ketvertą rezultatu 83:64.

Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“ (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 20:01 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)