RIO ‒ RTZ Motors vs Rimo & Patikima linija (95:106)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 06 d., Ketvirtadienis, 19:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę.

2024 birželio 06 d., Ketvirtadienis, 21:26 val., peržiūros: 116

Pirmadienį, birželio 5 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „RIO ‒ RTZ Motors“ ir „Rimo & Patikima linija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje M.Jasinauskas įmetė pirmuosius taškus, bet tuomet 13:0 „Rimo & Patikima linija“ spurtas išvedė juos į priekį. Taškų lenktynėse po pirmojo kėlinio pirmavo 27:21. Antrajame kėlinyje rungtynių tempas neletėjo ir „Rimo & Patikima linija“ lyderis A.Plintauskas fiksavo įspūdingus skaičius. 34 taškai per du kėlinius ir jo komanda pirmavo 64:44.

Antroje pusėje „RIO ‒ RTZ Motors“ nepasidavė ir mažino skirtumą tarp komandų. Vis gi, trečiame kėlinyje šiek tiek pailsėjęs „Rimo & Patikima linija“ lyderis paskutiniame kėlinyje vėl dominavo aikštėje, kas leido jo komandai iškovoti pergalę rezultatu 106:95.

„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:19 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)