Alligator vs Dust2 (81:90)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 28 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“

2023 balandžio 28 d., Penktadienis, 21:04 val., peržiūros: 316

Balandžio 28 dieną, Žaliakalnio progimnazios sporto salėje, įvyko „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybos tarp „Alligator“ (šeimininkai) ir „Dust2“(svečiai).

Rungtynės prasidėjo apylygia kova ir pirmoje kėlinio pusėje komandos žaidė taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje „Dust2“ pradėjo tolti nuo varžovų ir kėlinio pabaigoje įgijo 8 taškų pranašumą 18:26. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pratęsė spurtą ir per pirmą kėlinio pusę susikrovė net 16 taškų pranašumą 34:50. Vis gi šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų ir po truputį pasinaudodami varžovų klaidomis sumažino atsilikimą, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai vėl surengė spurtą ir išlaikė 16 taškų pranašumą – 41:57.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai toliau stengėsi mažinti atsilikimą ir kovoti dėl pergalės, tačiau svečiai visą laiką išsilaikė vienu žingsniu priekyje. Ketvirto ketvirčio pradžioje „Aliigator" buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, tačiau laiku susiėmę svečiai susigrąžino pranašumą ir rezultatu 81:90 iškovojo pergalę.

Martynas Dirmauskis

Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)M. Dirmauskio metimas išplėšė pergalę „Dust2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Dust2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 gegužės 09 d., antradienis, 20:11 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 22:15 val.)„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:53 val.)