VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Dust2 (73:82)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 21 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą

2023 gegužės 21 d., Sekmadienis, 17:19 val., peržiūros: 329

Gegužės 21 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturo“ Didžiosios taurės 2023 pusfinalio rungtynės tarp VšĮ „Gatvės vaikai“ ir „Dust2“ ekipų.

Rungtynių pradžia prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau pirmo kėlinio viduryje J. Špoko aštuoni taškai paeiliui leido „Dust2“ ekipai tolti 7:15. Visgi, kėlinio antroje pusėje VšĮ „Gatvės vaikai“ perėmė iniciatyvą ir priarėjo iki 23:25.

Antrajame kėlinuke du tolimus metimus pataikė svečių žaidėjas R.Belopetravičius, kelis metimus pridėjo J.Špokas, o tai leido „Dust2“ įgyti dviženklę persvarą 28:40. Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė spurtą 10:1 ir priartėjo iki 38:41.

Trečiajame kėlinuke svečiai vėl iškart tolo septyniais taškais, bet po dviejų tritaškių VšĮ „Gatvės vaikai“ sumažino deficitą iki minimumo 50:51. Vėliau šeimininkus į priekį patempė rezultatyvus K. Volskio žaidimas ir VšĮ „Gatvės vaikai“ persvėre rungtynių rezultatą 60:57.

Ketvirtame kėlinyje po dviejų J. Špoko tritaškių „Dust2“ pirmavo 65:70. Vėliau svečiai dar pelnė aštuonis taškus be atsako ir po šio spurto VšĮ „Gatvės vaikai“ jau nebeatsigavo. Galutinis susitikimo rezultatas 73:82 (23:25, 15:16, 22:16, 13:25).

Karolis Lazdauskas

VŠĮ „Gatvės vaikai“ žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Apylygėje kovoje VŠĮ „Gatvės vaikai“ išplėšė pergalę (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Sportturą“ pergale pradėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Po dramatiškos kovos „Sportturo“ „Didžiosios“ taurės bronza atiteko „Jaučakiams“ (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Promatecha“ pačioje susitikimo pabaigoje palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Dust2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 gegužės 09 d., antradienis, 20:11 val.)„Dust2“ po atkaklios kovos įsirašė pergalę (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“ (2023 balandžio 28 d., penktadienis, 21:04 val.)