Grande vs ICE (70:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą

2017 gegužės 12 d., Penktadienis, 16:32 val., peržiūros: 963

Ketvirtadienį, gegužės 11 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Mažosios taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos „Grande“ bei svečių „ICE“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje žengė aikštelės šeimininkai, o vėliau savo pranašumą buvo padidinę iki devynių taškų. Tačiau tuomet svečių ekipa surengė lemiamą šturmą, bet vis dėl to, jiems dar šiek tiek pritrūko iki pergalės.

Rungtynių pradžia nebuvo itin graži akiai, kadangi komandos dažniau atakavo pro šalį ir klydo, nei surengė sėkmingus išpuolius. Sužaidus keturias minutes, abi komandos buvo įmetusios vos po tris taškus. Vėliau gerą pagreitį pagavo „Grande“ ekipa ir pelnė septynis taškus be varžovų atsako, taip įgydami tą patį septynių taškų pranašumą. Kitoje atakoje jų pranašumas šoktelėjo iki aštuonių taškų, bet kėlinuką dviem taikliais dvitaškiais užbaigė „ICE“ ekipa ir kiek nukirpo savo atsilikimą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 16:12. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo atkarpą 9:2 bei persvėrė rezultatą jau savo naudai. Per pirmas septynias kėlinuko minutes, „Grande“ ekipa buvo pelniusi viso labo tik du taškus, tačiau ketvirčio pabaigoje atrodė kiek geriau už savo varžovus bei susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:24.

Trečiajame kėlinyje komandos kardinaliai pakeitė savo veidus. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė itin nerezultatyviai, tačiau vien trečiojo kėlinio metu abi komandos pelnė tiek pat ir net daugiau taškų nei per pirmus du. Rezultatyvus žaidimas neišryškino nei vienos komandos pranašumo, kadangi abi ekipos puolė gana sėkmingai. Pirmoje kėlinuko pusėje kiek geriau sekėsi „Grande“ ekipai, kurie turėjo kelių atakų pranašumą, tačiau ketvirčiui artėjant į pabaigą, „ICE“ ekipai pavyko priartėti prie savo varžovų ir visus reikalus komandos nusprendė spręsti lemiamo ketvirčio metu. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 52:51. Lemiamo ketvirčio pradžia buvo kur kas sėkmingesnė aikštelės šeimininkams, kurie laimėjo atkarpą 10:2 bei padidino savo atotrūkį iki devynių taškų. Per pusę ketvirčio svečiai tebuvo sukrapštę vos du taškus, tačiau tuomet jie prisiminė, kad kovojama dėl patekimo į finalą ir tuomet pradėjo spausti savo varžovus. Tai „ICE“ ekipai pasiteisino. Jie netrukus pelnė septynis taškus be atsako ir komandas skyrė jau tik du taškai. Likus žaisti dvi minutes, komandas vis dar skyrė vos du taškai, tačiau tuomet, per mažiau nei minutę, „ICE“ ekipa į savo krepšį praleido penkis taškus bei taip pasiskandino save šiose rungtynėse. „Grande“ iškovojo pergalę bei žengė į Mažosios taurės finalą, o galutinis rungtynių rezultatas 70:65.

Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Mažosios taurės finale, „Grande“ ekipa kovos prieš „VU KHF“ ekipą.

„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:59 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)