Stumbras vs Gėlių bankas (74:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 31 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Tik po ilgosios pertraukos pabudęs „Gėlių bankas“ krito prieš „Stumbrą“

2017 kovo 31 d., Penktadienis, 21:00 val., peržiūros: 820

Penktadienį, kovo 31 dieną, VDU Atžalyno gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ 2017 taurės, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Stumbro“ ir svečių „Gėlių banko“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje solidų pranašumą susikrovę šeimininkai po ilgosios pertraukos ėmė strigti, kuo pasinaudoję svečiai ženkliai sumažino deficitą. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Stumbras“ šventė pergalę rezultatu 74:69 (29:11, 17:15, 11:24, 17:19).

Rungtynių pradžioje žymiai geriau rungtyniavę aikštės šeimininkai vieną po kitos atakos vertė taškais, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komandas skyrė aštuoniolika taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau startavę „Gėlių banko“ krepšininkai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau kiek vėliau ir vėl spurtavę „Stumbro“ ekipos žaidėjai atitrūko padidindami skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. 46:26.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kurį laiką žaidė besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais, tačiau įpusėjus trečiam kėlinukui spurtą 0:10 surengę svečiai braukė deficitą perpus bei geriau užbaigę ketvirtį sumažino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau agresyviau žaidę svečiai buvo sumažinę deficitą iki šešių taškų, tačiau rungtynių pabaigoje žymiai užtikrinčiau rungtyniavę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 74:69.

„Stumbras“: Vaidas Piešinas – 20 tšk. (14 atk. kam.), Titas Milašauskas – 17 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Jonauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Dirmauskis – 11 tšk.

„Gėlių bankas“: Žilvinas Danielius – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Vilius Legeika – 17 tšk., Rokas Druskis – 12 tšk.

Vos penkiese žaidęs „Gėlių bankas“ šiek tiek patampė nervus „Alfa būriui“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:31 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:26 val.)