Resmila ‒ 2 vs Best 4 You (49:34)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 18 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą

2016 balandžio 19 d., Antradienis, 11:25 val., peržiūros: 1100

Pirmadienį, balandžio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016, „Iššūkio“ taurės pusfinalis tarp vietos „Resmila-2“ ir svečių „Best 4 You“. Rungtynės buvo itin nerezultatyvios. Pirmajame kėlinyje komandoms dar visai nesunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau vėliau puolimas tapo skurdokas. „Best 4 You“ per antrąją rungtynių pusę sugebėjo pelnyti tik 12 taškų, o tuo kuo puikiausiai pasinaudojo šeimininkai, kurie įtvirtino savo pergalę ir iškovojo vietą „Iššūkio“ taurės finale.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keturiais paeiliui šeimininkų taškais, o tuomet pirmuosius taškus pelnė ir svečiai. Tada „Resmila-2“ ekipos žaidėjas K.Aleksandravičius smeigė du tolimus metimus, pridėjo dar ir dvitaškį ir leido savo komandai įgyti šešių taškų atotrūkį. Po dar kelių sėkmingų atakų, komandas skyrė jau ir aštuoni taškai, tačiau tuomet kelis kartus sėkmingai užpuolė „Best 4 You“ ekipa ir atsilikimą sumažino iki trijų taškų. Tačiau kėlinuko pabaiga priklausė šeimininkų ekipai, kurie pelnė šešis taškus be atsako ir po pirmojo ketvirčio turėjo devynių taškų atotrūkį – 21:12. Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Resmila-2“ ekipa ir įgijo jau dviženklį pranašumą, bet tuomet 8:0 atkarpą sužaidė „Best 4 You“ ekipa ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tuomet komandos apsikeitė dar taikliais dvitaškiais, bet kėlinuką 5:0 atkarpėle užbaigė šeimininkai ir po pirmosios rungtynių pusės vis dar buvo priekyje – 30:22.

Trečiasis kėlinukas buvo nerezultatyvus itin „Best 4 You“ ekipai. Jie per šį kėlinį sukrapštė vos penkis taškus. Komandos kėlinuką pradėjo keliais sėkmingais išpuoliais, bet skirtumas tarp komandų nepakito. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė šeimininkų ekipai. Svečiai jau buvo įmetę tuos penkis taškus, taigi per likusią kėlinio dalį taškų nebepelnė. Tuo kaip tik pasinaudojo šeimininkai. Nors ir jiems nebuvo labai lengva užpulti, tačiau sekėsi tai daryti kiek lengviau nei jų varžovams. Trečiąjį ketvirtį 8:0 atkarpa užbaigė „Resmila-2“ ekipa ir po trijų kėlinių turėjo jau 16-os taškų atotrūkį – 43:27. Na, o jei prieš tai vykę kėliniai nebuvo rezultatyvūs, tai lemiamas ketvirtis buvo itin nerezultatyvus. Per šį kėlinį komandos, kartu sudėjus, tepelnė vos 13 taškų. „Resmila-2“ ekipa vien per šį kėlinį prametė penkis baudos metimus, tačiau tai jiems per daug nepamaišė. Sėkmingai apsigynę nuo varžovų atakų, jie galiausiai ir laimėjo šias rungtynes. O galutinis rungtynių rezultatas 49:34.

R.Vaitasius („Resmila-2“):
„Svarbiausia buvo labai didelis noras. Norėjom visi patekti į finalą, todėl labai stengėmės gynyboje. Prieš varžybas turbūt buvom pasirinkę tinkamą planą, nes norėjom gintis asmeniškai, kibiai. Jie turėjo porą aiškių lyderių puolime, tai pavyko juos sustabdyti. Aišku ir greitas tempas mus kiek išmušė iš vėžių – vietomis paskubėjom, padarėm klaidų, neįmetėm metimų, bet viskas pasiteisino“.

V.Lincevičius („Best 4 You“):
„Šiandien pritrūko puolimo ir komandinio žaidimo. Komandos labai pritrūko… Kažkokie pavargę buvom, galbūt nenusiteikę. Matomai mums nereikėjo eiti į tą finalą, užteks pakovoti ir dėl trečios vietos“.

Resmila ‒ 2: Kęstutis Aleksandravičius – 19 tšk., Martynas Šiukščius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Jauneika – 11 tšk. (13 atk. kam.)

Best 4 You: Karolis Klimas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 5 tšk., Tomas Lincevičius – 4 tšk. (10 atk. kam.)

„Best 4 You“ nesunkiai žengė į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 20:00 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 20:53 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)