Kauno NTI-PN vs Best 4 You (50:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 12 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Best 4 You“ nesunkiai žengė į pusfinalį

2016 balandžio 12 d., Antradienis, 20:00 val., peržiūros: 923

Antradienį, balandžio 12 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ iššūkio taurės 2016 ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Kauno NTI-PN“ ir svečių „Best 4 You“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę „Best 4 You“ ekipos žaidėjai išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje iškovojo pergalę bei kelialapį į pusfinalį. 50:74 (6:27, 17:18, 16:16, 11:13).

Jau pačioje susitikimo pradžioje iniciatyvą tvirtai į rankas paėmę svečiai sužaidė atkarpą 1:19 ir įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau A. Atkočaitis kiek sušvelnino deficitą, tačiau tolimas K. Klimo metimas ir vėl atstatė buvusią persvarą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos užtikrintai sužaidęs „Best 4 You“ komandos žaidėjas L. Jagminas surinko penkis taškus iš eilės, taip dar labiau padidindamas skirtumą tarp komandų. 6:27.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau ilgai netylėję „Best 4 You“ ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:7 ir padidino atotrūkį iki 23-ijų taškų. Kiek vėliau, po taiklaus M. Zaikausko tritaškio metimo skirtumas tarp komandų sušvelnėjo, tačiau sėkmingiau kėlinuką užbaigę svečiai susigrąžino įgytą persvarą. 23:45.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau komandą į priekį timptelėjęs A. Atkočaitis surinko septynis taškus iš eilės ir ženkliai sumažino savo komandos deficitą. Nepaisant to, „Best 4 You“ ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir susiimti, ko pasekoje iki ketvirčio pabaigos susigrąžino 22-iejų taškų atotrūkį. 39:61.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtu startavę svečių žaidėjai dar labiau padidino pranašumą, tačiau ilgai nesnaudę „Kauno NTI-PN“ krepšininkai taip pat spurtavo ir vėl sugrąžino skirtumą tarp komandų į įprastą padėtį. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos komandos žaidė panašiai ir dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje „Best 4 You“ išsaugojo solidžią persvarą bei iškovojo pergalę rezultatu 50:74.

Po šios pergalės „Best 4 You“ žengė į pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Team Five“.

„Kauno NTI-PN“: Mindaugas Zaikauskas – 15 tšk., Almantas Atkočaitis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Garbašauskas – 6 tšk.

„Best 4 You“: Karolis Klimas – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Darijus Jagminas – 12 tšk.

„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)„Lietuvos kelių statyba“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „Kauno NTI-PN“ krepšininkais (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)„Pelias“ be vargo sutriuškino „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Pistonai (Inmintis)“ neturėjo jokių šansų prieš „Best 4 You“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:26 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)