Rimo & Patikima linija vs Šauktiniai (110:105)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 19 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą

2024 birželio 19 d., Trečiadienis, 21:20 val., peržiūros: 56

Birželio 19 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ (3-3) ir „Šauktiniai“ (5-1) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Rimo & Patikima linija“, kuri iškart nutolo dviženkle persvara ir po K. Damijonaičio tritaškio pirmavo 13:3. Vėliau komandos keitėsi taikliais tritaškiais, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 27:19.

Antrajame kėlinuke ir toliau aikštelėje vyko atkakli ir permaininga kova, o skirtumas tarp ekipų keitėsi labai nežymiai. Įpusėjus susitikimui 51:45.

Trečio kėlinio pradžioje „Šauktiniai“ iškart kirpo skirtumą iki minimumo 56:55. Vėliau po trečio kėlinyje D. Žiauko tritaškio svečiai išsiveržė į priekį ir kiek nutolo – 62:68. Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė kelias sėkmingas atkarpas ir priartėjo per vieną metimą. Po trijų kėlinių 76:78.

Lemiamas kėlinys geriau prasidėjo „Rimo & Patikima linija“ ekipai, kuri po K. Damijonaičio tolimo metimo nutolo 90:84. Bet tada tris tolimus šūvius šovė L.Vilimas, po kurių „Šauktiniai“ veržėsi į priekį 97:98. Vėliau Š.Bartulis šešiais taškais iš eilės tolino šeimininkus iki penkių taškų, bet svečiai vėl labai greitai lygino rungtynių rezultatą 103:103. Bet į tai atsakė L.Bunys tritaškiu vėl leidęs pirmauti „Rimo & Patikima linija“ ekipai, o šeimininkai išlaikė pergalingą persvarą ir iškovojo nelengvą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 110:105 (27:19, 24:26, 25:33, 34:27).

Ignas Tankevičius

„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)