Rimo & Patikima linija vs Potencialas (88:76)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 12 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“

2024 birželio 12 d., Trečiadienis, 21:23 val., peržiūros: 90

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "Rimo & Patikima linija" ir "Potencialas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Potencialas", kur svečius varžovai privalėjo stabdyto minutės pertraukėle ( 7:14). Po pertraukėlės "Rimo & Patikima linija" ekipai pavyko atsigauti puolime ir sumažinti skirtumą iki dviejų taškų ( 21:23). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, toliau vyko atkakli kova tarp komandų, kur skirtumas tarp ekipų nepasikeitė – 42:40

Po ilgosios pertraukos "Rimo & Patikima linija" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir susikrovė rekordinį pranašumą ( 63:56). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur "Potencialas" turėjo pripažinti "Rimo & Patikima linija" ekipos pranašumą – 88:76 (21:23, 21:17, 21:16, 25:20)

Povilas Blažys

Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)Pirmieji vasaros lygos pusfinalio dalyviai ‒ „Potencialas“. (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 19:59 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)