Rimo & Patikima linija vs Plastena (91:74)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 18:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“

2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 20:46 val., peržiūros: 53

Birželio 3 dieną, 18:20 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos „Rimo & Patikima linija“ (šeimininkai) ir "Plastena" (svečiai). „Rimo & Patikima linija“ šį vakarą atrodė visa galva geriau už varžovus, tvirtai pirmavo ir galiausiai pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 91:74 (25:16, 26:23, 23:18, 17:17).

Rungtynes labai rezultatyviai pradėjo „Rimo & Patikima linija“ ir skirtumas dar pirmame kėlinuke tapo dviženklis. "Plastena" kelis kartus atsitiesė ir sumažino atsilikimą iki kelių taškelių, bet netrukus atstumas tarp komandų vėl išaugdavo, o puikiai taškus renkantys „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 51:39.

Po ilgosios pertraukos A. Plintausko vedami „Rimo & Patikima linija“ ir toliau kontroliavo situaciją aikštelėje, skirtumas pasiekė net 20 taškų ribą ir intriga rungtynėse dingo. Susitikimo pabaigoje abi komandos sulėtino tempą, nukrito ir rezultatyvumas, o rungtynės baigėsi tvirta „Rimo & Patikima linija“ pergale rezultatu 91:74.

Gytis Vyšniauskas

„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 20:01 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“ (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą prasibrovė „Plastena“. (2024 liepos 02 d., antradienis, 22:17 val.)