Krepsiniofanai.lt vs Rimo & Patikima linija (88:99)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 27 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą

2024 birželio 27 d., Ketvirtadienis, 19:47 val., peržiūros: 41

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "Krepsiniofanai.lt" ir "Rimo & Patikima linija".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Rimo & Patikima linija" ekipa, kuri išlaikė iniciatyvą savose rankose pirmąją rungtynių pusę ( 41:51). Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Toliau svečiai išlaikė atotrūkį ( 65:70). Ketvirtame kėlinyje "Krepsiniofanai.lt" žaidėjams sunkiai sekėsi stabdyti varžovus ir turėjo pripažinti "Rimo & Patikima linija" ekipos pranašumą. Galutinis rezultatus – 88:99 (18:25, 23:26, 24:19, 23:29)

15 taškų

„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)