Kaunas Mayhem vs Šauktiniai (93:113)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 13 d., Ketvirtadienis, 19:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę

2024 birželio 13 d., Ketvirtadienis, 21:17 val., peržiūros: 99

Birželio 13 dieną, 19:50 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "Kaunas Mayhem" (šeimininkai) ir "Šauktiniai" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį nutolo ir tvirtai rungtynes kontroliavo "Šauktiniai", kurie ir laimėjo susitikimą sužaidę itin rezultatyviai 93:113 (18:29, 29:26, 27:31, 19:27).

Jau rungtynių pradžioje "Šauktiniai" staigiai nutolo, tai lėmė puikiai pataikyti tritaškiai metimai ir palaikomas didelis tempas. Tiesa, antrasis kėlinukas jau buvo lygesnis, abi komandos žaidė itin rezultatyviai, o prasidedant ilgajai pertraukai "Šauktiniai" pirmavo rezultatu 47:55.

Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau visą dėmesį skyrė vien puolimui. Dažnai metimai buvo atliekami vos gavus menkiausią progą, tad ekipos buvo tarsi taškų lenktynėse. Bet intrigos nebuvo, skirtumas visą laiką išliko dviženklis, o galiausiai rungtynės baigėsi solidžia "Šauktinių" pergale, rezultatu 93:113.

Karolis Juozaitis

„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Kaunas Mayhem“ iškovojo pergalę per pratęsimą (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 20:01 val.)„Potencialas“ užtikrintai žengė į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 20:18 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)