Šauktiniai vs RIO ‒ RTZ Motors (96:81)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą

2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 18:26 val., peržiūros: 56

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "Šauktiniai" ir "RIO – RTZ Motors".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir "Šauktiniai" tik ketvirčio pabaigoje susikrovė pranašumą ( 25:20). Antrame kėlinyje "RIO – RTZ Motors" toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, o šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą – 43:32

Po ilgosios pertraukos "RIO – RTZ Motors" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet "Šaukštiniai" atsilaikė prieš varžovų spurtą ir atstatė turėtą pranašumą ( 64:55). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas. "Šaukštiniai" išsaugojo pranašumą savose rankose ir pergalingai atidarė Vasaros lygą. Galutinis rezultatas – 96:81

Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„KKL NGST“ pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipai (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 22:31 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)Vasaros lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalių dalyvis. (2024 liepos 02 d., antradienis, 23:43 val.)„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 20:01 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)