KKL NGST vs Kaunas Mayhem (127:70)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 04 d., Antradienis, 20:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“

2024 birželio 04 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 73

Birželio 4 dieną įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "KKL NGST" priėmė svečius "Kaunas Mayhem" komandą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus tris minutes rezultatu 10:7 pirmavo "KKL NGST". Vėliau komandos žaidė greitai ir rezultatyviai, o "KKL NGST" taškus rinko greitom atakom ir tritaškiais (36:23).

Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė aktyviai ir greitai. Kėlinio viduryje "Kaunas Mayhem" buvo sumažinę varžovų persvarą iki 12 taškų. Visgi antroje kėlinio pusėje greitai žaisdami "KKL NGST" padidino persvarą iki 21 taško (60:39).

Pirmoje trečio kėlinio pusėje daug geriau žaidė "KKL NGST" ir skirtumui greit pradėjus augti minutės pertraukėlės paprašė "Kaunas Mayhem" (70:41). antroje kėlinio pusėje persvara dar labiau išaugo (95:50).

Ketvirtame kėlinyje užtikrintai rungtynes pabaigė "KKL NGST" įveikę varžovus rezultatu 127:70.

Vytautas Žilionis

„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“ (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)„KKL NGST“ atlaikė „Plastenos“ pasipriešinimą ir keliauja į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 23:10 val.)BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)