RIO ‒ RTZ Motors vs Kaunas Mayhem (78:81)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 17 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kaunas Mayhem“ iškovojo pergalę per pratęsimą

2024 birželio 17 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 48

Birželio 17 dieną, 20:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "RIO ‒ RTZ Motors" (šeimininkai) ir "Kaunas Mayhem" (svečiai). Nors beveik visas rungtynes priekyje buvo "RIO ‒ RTZ Motors", tačiau charakterį pademonstravę "Kaunas Mayhem" ne tik išplėšė pratęsimą, bet ir iškovojo pergalę rezultatu 78:81 (18:18, 19:16, 13:16, 18:18, 10:13).

Susitikimą galingu spurtu 12:0 pradėjo "RIO ‒ RTZ Motors" ir atrodė, kad šiandien jie diktuos sąlygas aikštelėje. Tačiau skirtumas iš lėto nyko ir dar pirmame ketvirtyje rezultatas tapo lygus. Vėliau jau žaidimas vyko kur kas atkakliau, dažniau priekyje išliko "RIO ‒ RTZ Motors" žaidėjai, kurie ir pirmavo po dviejų kėlinukų rezultatu 37:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas buvo kone identiškas, atkakli kova ir nežymi "RIO ‒ RTZ Motors" persvara. "Kaunas Mayhem" situacija nebuvo lengva, rungtynių pabaigoje jiems reikėjo mažo stebuklo, bet viskas susiklostė itin palankiai, keli tikslūs tritaškiai ir pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas tapo lygus 68:68.

Per pratęsimą "RIO ‒ RTZ Motors" kelis kartus tolo, bet varžovai vis atsitiesė, "Kaunas Mayhem" nei akimirkai nenuleido rankų, o jų pastangos šį kartą leido pasiekti pergalę rezultatu 78:81.

9 rezult. perd.

„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)