Krepsiniofanai.lt vs Šauktiniai (62:109)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu.

2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 21:26 val., peržiūros: 116

Pirmadienį, birželio 5 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Krepsiniofanai.lt“ ir „Šauktiniai“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje dvigubai daugiau taškų nei varžovai surinko vienas L.Vilimas (16 taškų), o jo komanda dominavo aikštelėje rezultatu 30:8. Antrajame kėlinyje „Krepsiniofanai.lt“ žymiai lengviau rinko taškus, bet „Šauktiniai“ taikliai metė tritaškius ir apsaugojo savo pranašumą. Po pirmosios pusės 54:33 pirmavo „Šauktiniai“.

Antroje pusėje nugalėtojo klausimas jau buvo aiškus, „Krepsiniofanai.lt“ žaidė pirmas savo Vasaros lygos rungtynes, todėl turėjo laiko šlifuoti naujus derinius, o jaunimas mėgautis krepšiniu greitomis atakomis su daug metimų. Paskutiniame kėlinyje L.Vilimas dar pridėjo kelis dėjimus ir pelnė 41 tašką, o jo komanda daugiau nei įtikinamai įrodė savo pranašumą prieš „Krepsiniofanai.lt“ rezultatu 62:109 (8:30, 25:24, 18:26, 11:29).

„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)Vasaros lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalių dalyvis. (2024 liepos 02 d., antradienis, 23:43 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 22:39 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)