Remza vs Klausučių alaus darykla (85:88)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 04 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai

2022 spalio 04 d., Antradienis, 20:43 val., peržiūros: 234

Spalio 4 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 B pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (1-0) ir „Klausučių alaus darykla“ (0-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje, dėka trijų taiklių tolimų metimų, „Remza“ iškart šovė į priekį 16:7. Visgi, į tai E.Serkevičius atsakė aštuoniais taškais, pridėjo rezultatyvų perdavimą komandos draugui ir rezultatas tapo lygus 17:17. Pirmo kėlinio pabaiga vyko taškas į tašką, o kėlinys ir baigėsi esant lygiam rezultatui 23:23.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami net 18:0 ir labia greitai nutolo. Visgi, antroje kėlinio pusėje kiek atsipalaidavo ir leido „Klausučių alaus darykla“ kiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 52:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštėje pasikeitė – rungtynėse pradėjo dominuoti svečiai, kurie iškart priartėjo iki 54:51. Nors „Remza“ labai greitai atstatė devynių taškų pranašumą, tačiau tuomet užsiautė E.Serkevičius, kurio tolimi metimai leido „Klausučių alaus darykla“ ekipai būti priekyje 69:73.

Lemiamas kėlinys susiklostė itin atkakliai. Likus trims minutėms rezultatas buvo lygus 78:78. Tada tritaškį pataikė E.Kaluginas, o „Remza“, kad ir kaip besistengė, tačiau persverti rezultato nesugebėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 85:88 (23:23, 29:16, 17:34, 16:15).

10 atk. kam.

„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)Įnirtingame mače „Remza“ komandos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 rugsėjo 30 d., penktadienis, 08:31 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Sėkminga trečioji ARKO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 01:14 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)