Klausučių alaus darykla vs GZP (66:103)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 12 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą

2022 spalio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 227

Spalio 12 d., trečiadienį Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 B pogrupio rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla“ (1-1) ir „GZP“ (1-2) ekipų.

Rungtynių pirmame kėlinyje „GZP“ ekipą į priekį patraukė V.Ramonas, pačioje kėlinio pradžioje pataikęs tris tolimus metimus iš eilės, vėliau dar pridėjo kelis metimus, kas leido svečiams po pirmo kėlinio pirmauti dviženkle persvara 11:22.

Antrajame kėlinyje „GZP“ vieną po kito vertė metimus iš po krepšio, visiškai dominavo aikštėje, o įpusėjus susitikimui jau turėjo solidžią persvarą – 25:51.

Trečiojo kėlinio pradžioje po I. Jasiulevičiaus tritaškio svečiai dar labiau tolo – 28:60. Tokį pranašumą „GZP“ išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, o jam pasibaigus pirmavo 50:82.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo lengvą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 66:103 (11:22, 14:29, 25:31, 16:21).

Lukas Aleksiūnas

„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)