Arko vs Remza (88:72)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 13 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus

2022 spalio 13 d., Ketvirtadienis, 22:00 val., peržiūros: 299

Spalio 13 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 B pogrupio rungtynės tarp „Arko“ (3-0) ir „Remza“ (2-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje į priekį kiek nutolo „Remza“ – 4:8. Visgi, po V. Gadliausko tritaškio „Arko“ labai greitai persvėrė rungtynių svarstykles 9:8. Antroje kėlinio pusėje P.Stasiulionis dviem tolimais metimais iš eilės leido svečiams tolti septyniais taškais 15:22, bet šeimininkai kėlinį baigė spurtu 6:0 ir artėjo iki minimalaus skirtumo 21:22.

Antrajame kėlinyje V.Kereišius smeigė du tritaškius paeiliui, vėliau pridėjo dvitaškį iš po krepšio, o tai leido „Arko“ ekipai būti priekyje 33:27. Nors „Remza“ iškart artėjo iki vieno taško, tačiau O.Stropus dviem tritaškiais vėl tolino šeimininkus. Po dviejų kėlinių 41:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje A.Makūnas sumetė 8 taškus ir svečiai labai greitai priartėjo iki 47:44. Visgi, šeimininkai spurtu labai greitai atgavo dviženklę persvarą 59:47. Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko kiek apmažinti deficitą. Po trijų kėlinių 64:56.

Lemiamo kėlinio pradžioje po antro V. Česnausko tolimo metimo „Arko“ vėl tolo dviženkle persvara 70:58. Visgi, svečiai nepasidavė ir po A. Makūno metimo iš toli „Remza“ priartėjo iki 74:67. Bet tada šeimininkai smeigė tris tolimus metimus ir uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 88:72 (21:22, 20:10, 23:24, 24:16).

Darius Didžiūnas

Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)Įnirtingame mače „Remza“ komandos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 rugsėjo 30 d., penktadienis, 08:31 val.)„Arko“ tapo naujaisiais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)Sėkminga trečioji ARKO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 01:14 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)