Klausučių alaus darykla vs GZP (64:103)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“

2022 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 12:28 val., peržiūros: 221

Trečiadienį, lapkričio 2 d., TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 atkrintamosios rungtynės tarp šeimininkų „Klausučių alaus darykla“ ir svečių „GZP“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu – 15:5. Sužaidus 5 minutes aikštelėje niekas nesikeitė ir šeimininkai vis rinko taškus ir tolo nuo priešininkų. Tik sužaidus 8 minutes svečiai pradėjo susižaisti ir vytis varžovus – 20:15. Pirmasis ketvirtis baigėsi 27:20. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę šeimininkai dar išlaikė pranašumą savo naudai, tačiau ilgai nesnaudę „GZP“ auklėtiniai ir vėl susigrąžino iniciatyvą bei iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo dviženklį atotrūkį. 34:54.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę svečiai vėl surengė spurtą net 2:10, ko pasekoje dar labiau nutolo nuo priešininkų ir jau turėjo 25 taškų persvarą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko sumažinti deficit 10 taškų. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje kova kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau vėliau svečiai ėmė tolti, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 64:103.

11 atk. kam.

„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)