Arko vs Klausučių alaus darykla (91:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“

2022 spalio 25 d., Antradienis, 13:14 val., peržiūros: 235

Pirmadienį, spalio 24 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 rungtynės tarp šeimininkų „Arko“ ir svečių „Klausučių alaus darykla“.

Rungtynes labiau užsidegę pradėjo šeimininkų komandą, kurie sužaidė 5 minutes įsiveržė į priekį – 14:2. Sužaidus dar 2 minutes komandos pradėjo žaisti apylygiai ir svečiams pavyko pradėti mažinti atsilikimą – 19:16. Likus iki ketvirčio galo 1 minutei geriau sužaidė šeimininkai ir išsaugojo 8 taškų pranašumą – 26:18. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau vėl geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Vėliau abiejų komandų puolimas visiškai sustojo ir tik ketvirčio pabaigoje komandos vėl pradėjo rinkti taškus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Visgi, ketvirčiui įpusėjus „Klausučių alaus darykla“ pakeitė savo gynybą, sustojo į zoninę ir tai iškart davė jiems vaisių. Skirtumas tarp komandų ištirpo ir net svečiams pavyko persverti rezultatą – 62:69. Lemiamo ketvirčio pradžioje kiek geriau ir toliau sekėsi „Klausučių alaus darykla“ ekipai, kurie vis bandė išlaikyti pranašumą savo rankose. Vėliau komandos vėl sustojo puolime ir kurį laiką nepelnė taškų. Vėliau svečiai pradėjo labai daug kartų klysti, o tuo netrukus pasinaudojo „Arko“ kolektyvas, kurie rinko taškus iš greitų išpuolių ir likus žaisti minutei, pirmavo jau 7 taškais ir tai išlaikė iki pat rungtynių galo – 91:83.

18 taškų

„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Arko“ tapo naujaisiais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)