GZP vs Arko (74:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą

2022 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 350

Rugsėjo 28d. Žaliakalnio gimnazijoje šeimininkai GZP komanda susitiko su "Arko" komanda ir po labai atkaklios kovos pergalę išsivežė svečiai rezultatu 74:78

Pirmojoje rungtynių pusėje GZP komanda tvirtai pradėjusi varžybas rodė tikrai gerą krepšinį, ir laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau varžovai pastoviai "lipo ant kulnų" ir neleido šeimininkams atsipalaiduoti.

Antrojo kėlinuko gale svečiai išnaudojo turėtas 0,3 sekundes ir po puikios atakos, kurią sėkmingai 2 taškais užbaigė Gvidas Kačiušis Arko komanda priartėjo iki 5 taškų. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 40:35 GZP naudai.

Po ilgosios pertraukos svečiai padidino apsukas ir persvėrė rungtynių eigą sau naudinga linkme.

Paskutinis kėlinukas buvo labai atkaklus tačiau sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę Arko krepšininkai išsivežė labai sunkią pergalę rezultatu 74:78.

"GZP" komandoje labiausiai pasižymėjo M.Stankevičius pataikęs 19 taškų ir surinkęs 18 efektyvumo balų.

"Arko" komandos vedliai G.Kačiušis 24 taškai 19 naudingumo balų ir K.Pilkis, surinkęs dvigubą dublį 10 atkovotų kamuolių, 21 pelnytų taškų ir 30 naudingumo balų.

Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)