Arko vs Galera (75:68)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą

2022 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 330

Lapkričio 3 dieną, 21:00 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 komandos "Arko" (šeimininkai) ir „Galera“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pusfinalio rungtynių. Rungtynės buvo labai lygios, nugalėtojui išsiaiškinti prireikė ir pratęsimo, o rungtynes laimėjo ir į finalą pateko "Arko". Susitikimas baigėsi rezultatu 75:68 (10:10, 19:16, 21:21, 14:17, 11:4).

Rungtynių pirmoji pusė buvo labai nerezultatyvi, komandos prastai pataikė, dažnai klydo, o žaidimas buvo labai lygus. Vienu metu "Arko" ekipai pavyko kiek nutolti ir išsinešti nedidelį pranašumą į ilgąja pertrauką 29:26.

Antroje dalyje puolimas buvo jau gyvesnis, bet atkakli kova niekur nepasitraukė. Komandos žaidė taškas į tašką iki paskutinės minutės ir abi pusės turėjo galimybes pasiekti pergalę ir be pratęsimo, tačiau pasibaigus pagrindiniam laikui vis dar buvo lygybė 64:64.

Papildomo laiko metu žaidimas vis dar buvo atkaklus ir "Galera" subyrėjo tik paskutinės minutės metu. "Arko" sėkmingai finišavo ir pelnytai keliauja į finalą 75:68.

8 taškai

„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Arko“ tapo naujaisiais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes vargę „Omega“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Galera“ ekipą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)Sėkminga trečioji ARKO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 01:14 val.)