Remza vs Klausučių alaus darykla (72:94)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 spalio 19 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“

2022 spalio 19 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 546

Spalio 19 dieną, 20:30 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 komandos "Remza" (šeimininkai) ir "Klausučių alaus darykla" (svečiai). Komandos stojo žaisti aštuntfinalio rungtynių. Visas rungtynes labai galingai atrodę "Klausučių alaus darykla" krepšininkai daugiau nei įtikinamai įveikė "Remzą", laimėdami rezultatu 72:94 (17:24, 18:29, 12:27, 25:14).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kad "Remza" niekaip nesuspėja pagal varžovų diktuojama tempą, nesėkmingos atakos dažnai virsdavo ginčais su teisėjais, o skirtumas su kiekviena minute augo. Prasidedant ilgajai pertraukai "Klausučių alaus darykla" buvo priekyje net 35:53.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas dar labiau išaugo, perkopė net 30 taškų ribą, bet tuomet daugiau pasireikšti gavo atsarginiai "Klausučių alaus darykla" komandos žaidėjai, o tuo pasinaudoję "Remzos" krepšininkai sugebėjo nors kiek prisivyti varžovus. Tačiau nugalėtojas nekėlė abejonių, puikus žaidimas leido pergalę pasiekti "Klausučių alaus darykla" ekipai 72:94.

Klaidas Vikšnaitis

„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)Įnirtingame mače „Remza“ komandos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 rugsėjo 30 d., penktadienis, 08:31 val.)Sėkminga trečioji ARKO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 01:14 val.)