Omega vs Old S/M (71:82)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę

2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 953

Trečiadienį, gegužės 10 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Omegos“ ir svečių „Old S/M“ ekipų. Susitikimo pradžioje atitrūkę svečių krepšininkai laikė iniciatyvą visų rungtynių metu bei pasiekė pergalę rezultatu 71:82 (14:25, 18:19, 15:15, 24:23).

Jau pačioje rungtynių pradžioje dominuoti pradėję svečių krepšininkai atitrūko įgydami dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau pasirodę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki šešių taškų, tačiau čia pat spurtavę „Old S/M“ susigrąžino dvylikos taškų pranašumą. Kiek vėliau „Omega“ dar kartą buvo prisivijusi priešininkus, tačiau pastarieji pernelyg neatsipalaidavo ir išsaugojo dvylikos taškų persvarą. 32:44.

Po ilgosios pertraukos kelis tolimus metimus pataikę aikštės šeimininkai ir vėl ėmė vytis varžovus sumažindami skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau čia pat „sausą“ atkarpą sužaidę svečių krepšininkai iki kėlinuko pabaigos susigrąžino turėtą dvylikos taškų atotrūkį. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir vėl geriau pasirodžiusi „Omega“ sumažino deficitą iki šešių taškų, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidę „Old S/M“ ekipos žaidėjai išsaugojo pergalę rezultatu 71:82.

KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Omega“ neturėjo vargo su KM „Tornado“ II krepšininkais (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 21:06 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)