Banga vs Panemunė (71:93)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą

2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 927

Trečiadienį VDU sporto salėje įvyko LS Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Banga“ (1/0) ir svečių teisėmis atvykę „Panemunė“ (1/0).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Panemunė“, kuri pradėjo spurtu 5:0 , tačiau šeimininkai greitai peremė iniciatyvą į savas rankas ir išlygino rezultatą. „Banga“ toliau nestabdė apsukų , kur per keletą minučių susikrovė 6 taškų pranašumą ( 14:8). Likus žaisti tris minutes komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, bet paskutinę minutę abi ekipos įjungė aukštesnę pavarą ir apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 20:17). Antrame kėlinyje „Panemunė“ pradėjo „sausa“ atkarpa 10:0. „Bangai“ toliau nesilipdė puolimas, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 22:32). Po minutės pertraukėlės šeimininkams nepavyko niekaip prisivyti varžovų, o kėlinuko pabaigoje „Panemunė“ šovė į priekį ir atotrūkis išaugo iki 14 taškų – 29:43.

Antroje rungtynių pusėje „Bangai“ pavykdavo priartėti prie varžovų, bet svečiai greitai atstatydavo turėtą pranašumą ( 39:54). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų iki 9 taškų, tačiau likus žaisti dvi minutes „Panemunė“ surengė keletą greitų atakų, kur atstatė pranašumą ( 48:64). Ketvirtame kėlinyje „Banga“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir greitomis atakomis prisivijo iki 14 taškų (59:73). Svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, kur davė naudos. „Panemunė“ susitvarkė tiek su puolimu , tiek su gynyba ir su kiekviena minute didino pranašumą. Sveičiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 71:93 (20:17, 9:26, 19:21, 23:29)

„Sporto manija“ be didesnio vargo sutriuškino „Bangą“ (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 01:09 val.)„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.)Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Panemunė“ lengvai įveikė Kaišiadorių „Kaišiadoris ‒ Savingė“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:45 val.) Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“ (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:23 val.)J. Liesio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis atnešė „Bangai“ pergalę prieš P. Liesio vedamą Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingę“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 22:06 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finale triumfavo „Panemunė“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:19 val.)