Banga vs Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ (87:86)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 12 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

J. Liesio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis atnešė „Bangai“ pergalę prieš P. Liesio vedamą Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingę“

2017 gegužės 12 d., Penktadienis, 22:06 val., peržiūros: 875

Penktadienį, gegužės 12 dieną, VDU sporto centre startavo „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2017 turnyras, kurio pirmosiose rungtynėse „Bangą“ egzaminavo šiais metais RKL B divizione žaidusi Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova ir įpusėjus kėlinukui po taiklaus J. Kursevičiaus dvitaškio Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ pirmavo 7:8. Kėlinuko pabaigoje svečiai surengė mažą spurtą ir buvo priekyje 14:22.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą į savo rankas perėmė „Banga“, kuri jau kėlinuko viduryje po taiklaus A. Karbausko tolimo šūvio išlygino rungtynių rezultatą 26:26. Kėlinuko antroje pusėje to paties A. Karbausko ir J. Liesio taiklūs metimai leido aikštelės šeimininkams įpusėjus rungtynėms turėti šešių taškų pranašumą 42:36.

Trečiajame kėlinuke du A. Karbausko tritaškiai leido „Bangai“ įgyti dviženklią persvarą 50:38. Tačiau tada solo pasirodymą surengė P.Liesis, pelnęs per šešias minutes 16 taškų ir Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ prisivijo varžovus 63:57.

Ketvirtajame kėlinuke Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ išlygino žaidimą ir po penkių iš eilės J. Grendos taškų ir G. Asačiovo dvitaškio rungtynėse buvo lygybė 70:70. Kėlinuko pabaigoje 75:78 pirmaujant svečiams, A.Karbauskas šaltakraujiškai įsūdė tolimą metimą, taip išlygindamas rungtynių rezultatą 78:78. Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ dar turėjo dvi atakas, per kurias A. Pūro ir G. Asačiovo metimai skriejo pro šalį, taip pasiųsdami komandas žaisti pratęsimo.

Pratęsimas vyko taškas į tašką ir likus septynioms sekundėms po dviejų taiklių P. Liesio baudos metimų Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ įsiveržė į priekį 85:86. Visgi, „Bangai“ pavyko išplėšti pergalę, kai J.Liesis, atsikovojęs kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo, įmetė dvitaškį iš sunkios padėties, taip užfiksuodamas galutinį rungtynių rezultatą 87:86 (14:22, 28:14, 21:21, 15:21, 9:8).

„Panemunė“ lengvai įveikė Kaišiadorių „Kaišiadoris ‒ Savingė“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Raseinių SK „Julisa“ nesunkiai susitvarkė su Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:11 val.)Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Sporto manija“ be didesnio vargo sutriuškino „Bangą“ (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 01:09 val.)