Banga vs Sporto manija (64:109)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Sporto manija“ be didesnio vargo sutriuškino „Bangą“

2017 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 01:09 val., peržiūros: 1079

Trečiadienį, gegužės 24 dieną, VDU sporto centre įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Bangos“ bei svečių „Sporto manijos“. Šiose rungtynėse atkaklesnį žaidimą buvo galima išvysti tik pirmojo kėlinio pirmoje pusėje, bet vėliau „Sporto manija“ pabėgo nuo savo varžovų, kontroliavo rungtynes, o lemiamo ketvirčio metu galutinai palaužė varžovus.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Vėliau „Sporto manijos“ ekipa suregzdavo kelias sėkmingas atakas, bet netrukus „Bangos“ ekipa pavydavo savo varžovus arba išlygindavo rezultatą. Bet kėlinukui perkopus į antrąją pusę, svečių ekipa įjungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:30. Antrajame kėlinyje komandos nežaidė taip rezultatyviai, kaip pirmojo ketvirčio metu. Kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Bangos“ ekipa, o „Sporto manija“ pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė sužaidus tik beveik keturias minutes. Aikštelės šeimininkai tuo nepasinaudojo ir nesumažino savo atsilikimo, o likusio kėlinio metu, „Sporto manija“ sužaidė kiek geriau ir dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų perkopė ir 20-ies taškų ribą ir vėliau komandos keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Tuomet „Bangos“ ekipa sužaidė geresnę atkarpą ir sumažino atsilikimą iki 15-os taškų. Bet vėliau „Sporto manija“ pradėjo vėl bėgti nuo savo varžovų, vėl padidino savo pranašumą ir užbaigė kėlinį 14:3 spurtu. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:76. Lemiamo ketvirčio metu „Bangos“ ekipa jau per daug nesipriešino savo varžovams. Rungtynių nugalėtojas buvo aiškus, bet svečių ekipa nemažino apsukų ir toliau žaidė savo žaidimą, kas leido jiems viso kėlinio metu tolti dar labiau nuo savo varžovų ir galiausiai triuškinančia pergale žengė į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 64:109.

Pusfinalyje „Sporto manija“ susigrums su „Panemunės“ ekipa.

„Sporto manija“ kovoje dėl bronzos sutrypė „Kauno TPMC“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:02 val.)„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:11 val.)Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Sporto manija“ įveikė „Kauno autobusus“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)Taškų lenktynėse „Kauno TPMC“ įveikė „Sporto maniją“ (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 22:06 val.)„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.)J. Liesio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis atnešė „Bangai“ pergalę prieš P. Liesio vedamą Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingę“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 22:06 val.)