Banga vs Raseinių SK „Julisa“ (80:101)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą

2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 867

Gegužės 22 -ąją, pirmadienį, įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2017 reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Banga“ bei svečių statusą turėjusių Raseinių SK „Julisa“ komandų. Šeimininkai kovojo visas rungtynes, tačiau didesnis varžovų meistriškumas lėmė, jog jie iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 80:101 (24:30, 17:28, 22:18, 17:25).

Jau nuo pat rungtynių pradžios abi ekipos augiau rėmėsi puolimu nei gynyba. Greitos atakos ir itin rezultatyvus žaidimas iš abiejų ekipų lėmė, jog sužaidus puse pirmojo kėlinio, svečių pranašumas siekė vos du taškus (13:15). „Banga“ ekipa alsavo varžovams į nugarą beveik visą kėlinį ir tik jo pabaigoje, Raseinių komandos žaidėjams pavyko kiek atitolti. Puiki svečių atkarpa ketvirčio pabaigoje, po pirmųjų dešimties rungtynių minučių, leido jiems pirmauti šešiais taškais – 24:30.

Raseinių SK „Julisa“ komanda antrajame kėlinyje absoliučiai nemažino „apsukų“ ir rezultatyviai pabaigdavo vos ne kiekvieną ataką. Vis dėl to, šeimininkų komandos puolimas taip pat atrodė pakankamai gerai ir jie rasdavo atsakymų į varžovų išpuolius. Sužaidus penkioliką minučių rungtynėse, komandas skyrė septyni taškai (35:42). Antroje ketvirčio pusėje, „Banga“ ekipos žaidėjai ėmė dažniau klysti, o tai leido varžovams dar greičiau bėgti į puolimą. Tai iškart davė teigiamą rezultatą ir labai greitai skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Negana to, svečių ekipa kėlinį užbaigė trim tritaškiais metimais, o tai jiems leido pirmauti jau solidžiu skirtumu – 41:58.

Trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų ne kartą buvo išaugęs virš dvidešimties taškų atžymos, tačiau poilsio suteikus Raseinių SK „Julisa“ komandos lyderiui G. Butkui, „Banga“ ekipa akimirksniu tuo pasinaudojo, sumažino skirtumą iki šešiolikos taškų ir privertė prašyti svečių ekipos trenerį minutės pertraukėlės (26 min. 54:70). Po minutės pertraukėlės į aikštelę sugrižęs G.Butkus komandos reikalų nesutvarkė ir šeimininkų ekipa dar labiau priartėjo taip pareikšdama, jog lengvai pasiduoti ji nežada. Prieš lemiamas dešimt rungtynių minučių komandas skyrė trylika taškų – 63:76.

Ketvirtąjį kėlinį A.Sakalauskas atidarė labai tolimu tritaškiu metimu ir skirtumą tarp komandų sumažino vos iki dešimties, bet Raseinių SK „Julisa“ komanda į tai atsakė devyniais taškais iš eilės ir „Banga“ komanda ir vėl buvo pasiųsta į nokdauną. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti septynias minutes, skirtumas tarp komandų išaugo iki devyniolikos (66:85). Bet kokios šeimininkų pastangos sumažinti atsilikimą buvo bevaisės, Raseinių komandos žaidėjai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą bei iki rungtynių pabaigos išsaugojo solidų dvidešimties taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 80:101 skelbė, jog Raseinių SK „Julisa“ komanda iškovoja antrąją pergalę turnyre, o tuo tarpu „Banga“ komanda ir toliau lieka be pergalės skonio.

Po rungtynių pakalbintas Raseinių SK „Julisa“ komandos treneris Karolis Lendzevičius teigė, jog jo ekipa tiesiog laimėjo taškų lenktynėse:

Nežinau, gal pradžioje buvo toksai, taškų lenktynės, mes geriau pataikėm, pagavom ritmą, susikrovėm ta dvidešimties taškų persvarą ir paskui išlaikėm ją.

Tuo tarpu „Banga“ komandos treneris Šarūnas Liesis pernelyg nesureikšimo pralaimėjimo ir įvardino savo komandos tikslą šiame turnyre:

Tikslas buvo pasižaisti su šita komanda, pergalės per daug ir nenorėjom, nes paprasčiausiai tai nerealu, vis tiek čia komandos yra daug stipresnės, pagal lygį, treniruotumą, o savo tikslą gal ir pasiekėm. Pasižaidė vyrukai, dar vienas rungtynes turėsim ir tai smagu.

Raseinių SK „Julisa“ nesunkiai susitvarkė su Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 19:17 val.)„Sporto manija“ be didesnio vargo sutriuškino „Bangą“ (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 01:09 val.) Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“ (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:23 val.)J. Liesio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis atnešė „Bangai“ pergalę prieš P. Liesio vedamą Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingę“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 22:06 val.)