Panemunė vs Kauno autobusai (81:74)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 30 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finale triumfavo „Panemunė“

2017 gegužės 30 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 1303

Antradienį, gegužės 30 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės Didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Panemunės“ ir svečių „Kauno autobusų“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios kiek geriau atrodę šeimininkai išsiveržė į priekį bei išlaikę iniciatyvą visų rungtynių metu pasidabino aukso medaliais. 81:74 (28:21, 16:20, 20:8, 17:25).

Rungtynes žymiai geriau pradėjo M. Lisajevičiaus tritaškių vedama „Panemunė“, ko pasekoje įgijo devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečiams pavyko varžovus prisivyti, tačiau ir vėl spurtavę šeimininkai įgijo dviženklį atotrūkį. Vis tik, iki kėlinuko pabaigos šiek tiek geriau pasirodę „Kauno autobusai“ sumažino deficitą iki septynių taškų. Antrame kėlinuke „Panemunės“ puolimas ėmė šiek tiek strigti, kuo puikiai pasinaudoję A. Juodelio auklėtiniai ėmė artėti prie varžovų, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik trys taškai. 44:41.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę aikštės šeimininkai iškart išsprendė visas problemas surengdami spurtą net 13:2, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau „Kauno autobusai“ dar bandė gelbėtis, tačiau puolime žibėjusi „Panemunė“ tik didino atotrūkį. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje svečiai vis bandė pasivyti priešininkus, tačiau užtikrinti sprendimai bei sėkmingi atakų užbaigimai leido „Panemunės“ krepšininkams išlaikyti iniciatyvą savo rankose, kuri vėliau atnešė jiems pergalę bei čempionų titulą. 81:74.

Naudingiausiu Didžiojo finalo žaidėju buvo pripažintas Matas Lisajevičius.

„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno autobusai“ fantastiškai išsigelbėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o po pratęsimo ir iškovojo kelialapį į finalą (2017 gegužės 30 d., antradienis, 00:11 val.)„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.) Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“ (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:11 val.)Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Sporto manija“ įveikė „Kauno autobusus“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)