Ryterna vs ASS & Endress + Hauser (81:56)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą

2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 21:05 val., peržiūros: 676

Sausio 17 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „ASS & Endress + Hauser“ komandą. „Ryterna“ buvo iškovoję devynias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „ASS & Endress + Hauser“ komanda savo sąskaitoje turėjo dešimt pergalių ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė šeimininkai (4:0). Netrukus pirmus taškus pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (4:2), Vėliau persvarą pamažu didino „Ryterna“. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (15:6). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (19:10).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. PRasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 10 taškų (26:16). Sekančią dviejų minučių atkarpą geriau sužaidė „ASS & Endress + Hauser“, kurie sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (27:22). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Ryterna“ (33:22). PAskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė 10 taškų (38:28).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Ryterna“, kurie per dvi su puse minutės padidino persvarą iki 16 taškų (46:30). Vėliau komandos žaidė lygiai. „Ryternos“ persvara prasidėjus antrai kėlinio pusei šoktelėjo iki 19 taškų (55:36). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 20 taškų (65:45).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė svečiai, o vėliau pamažu persvarą didino „Ryterna“. Šeimininkai Ketvirtą minutę padidino persvarą iki 25 taškų (74:49). Aštuntą minutę persvara padidėjo iki 29 taškų (79:50). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė „ASS & Endress + Hauser“, kurie sumažino varžovų persvarą iki 25 taškų (81:56).

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Atroje rungtynių pusėje pataikėme nemažai tritaškių, manau buvo neblogas pataikymas. Dirbome gynyboje, nemažai perėmėme kamuolių ir tai davė savo rezultatą.“

„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„ASS Endress + Hauser“ sezoną pradėjo pergalingai (2017 spalio 20 d., penktadienis, 00:08 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Ass&Endress+Hauser“ pranoko namuose žaidusius „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 21:43 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)