Restauratoriai & Hausa vs Rapala (58:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą

2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:18 val., peržiūros: 914

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko dvi dar nepatyrusios pralaimėjimo ekipos – „Restauratoriai & Hausa“ (1/0) ir svečių teisėmis atvykę „Rapala“(3/0).

Į rungtynes „Rapala“ susirinko tik penkiese, tačiau svečiai užtikrintai pradėjo rungtynes ( 4:12). „Restauratoriai & Hausa“ pavyko susitvarkyti su greitu puolimu varžovų ir likus žaisti dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas ( 15:16). Paskutinės sekundėmis M.Pažėra smeigė tritaškį metimą ir pranašumas išaugo iki 4 taškų ( 17:21). Antrame kėlinyje J.Goštautas buvo diskvalifikuotas iš rungtynių, kur „Rapala“ pasinaudojo tuo ir atstatė turėtą pranašumą ( 23:33). Per likusį laiką „Rapala“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 29:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai įgijo rekordinį pranašumą, tačiau „Restauratoriai & Hausa“ per keletą minučių sumažino skirtumą iki 9 taškų ( 38:47). Per likusį laiką „Rapala“ išsaugojo atotrūkį ( 47:56). Ketvirtame kėlinyje pas „Rapalą“ ekipą jautėsi nuovargis, tačiau svečiai puikiai laikėsi aikštelėje ( 51:60). Likus žaisti penkias minutes svečiai protingai išnaudojo atakų laiką ir iškovojo pergalę, kuri pareikalavo daug jėgų, rezultatu – 58:70 (17:21, 12:19, 18:16, 11:14)

Po laimėtų rungtynių „Rapalos“ ekipos treneris, G.Mickevičius, kalbėjo:
„TIkėjomės sunkių rungtynių, nes neturėjome šiandien aukštų žmonių. Kiekvienais metais varžovai buvo už mus pranašesni, tačiau šiandien atėjome ,tiesiog, pasižaisti, o kai neplanuoji nieko, tai paprasčiau žaisti.“

„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.),,ASS & Endress + Hauser" nesunkiai įveikė ,,Restauratoriai & Hausa" (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.)Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)