Plastena vs Lemora (79:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Atkaklioje dvikovoje „Plastena“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 21:25 val., peržiūros: 622

Sausio 22 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Plastena“ (5/6) priemė svečius „Lemoros“ (5/7) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje, daugiausia L. Kurtinaičio tikslių metimų dėka „Plastena“ spurtavo 13:0. Visgi, kėlinuko antroje pusėje D. Mockaus ir L. Palivano tritaškiai leido „Lemorai“ šiek tiek prisivyti varžovus – 19:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje užsiautė L.Palivanas, kurio trys tritaškiai ir puikus žaidimas po krepšiu leido svečiams persverti rungtynių rezultatą 25:29. Ir toliau „Lemora“ pirmavo, tačiau paskutinę kėlinuko sekundę D.Mišeikis pataikė nuo vidurio linijos, taip sumažindamas svečių persvarą iki minimumo 37:38.

Trečiasis kėlinukas vyko labai apylygiai ir įpusėjus jam rezultatas buvo lygus 48:48. Visgi, kėlinuko pabaigoje R.Žalys smeigė du tritaškius, dar vieną pridėjo L.Palivanas ir „Lemora“ atitrūko 56:62.

Visgi, ketvirtajame kėlinuke „Lemoros“ puolimas pradėjo strigti, o „Plastena“ po D. Mišeikio tolimo šūvio kėlinuko viduryje atstatė rungtynėse status quo. Rungtynių pabaigoje G.Užpalis pelnė septynis taškus paeiliui ir įtvirtino šeimininkų pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 79:74 (19:13, 18:25, 19:24, 23:12).

M.Gaubys („Plastena“):

„mes kažkaip labai kvailus keitimus padarėme. Neapsižiūrėjom, norėjom leisti daugiau visiems pažaisti ir išleidom aukštus žmones, kurie nekyla. Mūsų centras praktiškai nekyla, norėjom lygiavertę pamainą šitam 13-am turėti ir per kvailumą realiai šitie keitimai gavosi, dėl to prasileidom tritaškius. Ir zona mūsų nesuveikė praktiškai. Penkis kokius tritaškius prasileidom pabandę pastatyti zoną. Šiaip tai buvom užtikrinti didesne pergale negu laimėjom, nes susirinkome šiandien daugiausia, kiek esam buvę“.

„Plastena“ palaužė „Celsį“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67) (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:45 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)