Hipocredit.lt vs Restauratoriai & Hausa (95:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 23:51 val., peržiūros: 873

Pirmadienį, kovo 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Hipocredit.lt“ bei svečių „Restauratoriai & Hausa“. Aikštelės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė didžiulį pranašumą, kuris, atrodė, kad bus pamatas jų pergalei. Visgi, svečių ekipa tiesiog fantastiškai grįžo į rungtynes ir metė rimtą iššūkį savo varžovams, bet galiausiai šiose rungtynėse triumfavo „Hipocredit.lt“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pademonstravo aukštą žaidimo tempą ir netrukus pabėgo nuo savo varžovų. Vėliau vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Hipocredit.lt“ tiesiog dominavo puolime. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 37:15. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai įgijo jau beveik 30-ies taškų pranašumą, bet tuomet prabudo ir „Restauratoriai & Hausa“. Pastarieji pradėjo vis dažniau bėgti į greitas atakas ir skirtumą apkarpė gerokai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 56:40.

Trečiajame kėlinyje svečių ekipa ir toliau nemažino apsukų ir dar pridėjo taiklius tolimus metimus ir taip jiems puikiai sekėsi palaikyti varžovų palaikytą tempą. Kėlinuko pabaigoje „Restauratoriai & Hausa“ sužaidė labai gerą atkarpą, kuri leido jiems priartėti prie savo varžovų ir grįžti į kovą dėl pergalės. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 73:67. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai smeigė tolimą metimą, bet tuomet jų puolimas krito į duobę ir tuo pasinaudojo svečiai, kurie sumažino savo atsilikimą jau tik iki dviejų taškų. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė “Hipocredit.lt” ekipa, kuri susikūrė kelių atakų pranašumą prieš savo varžovus ir sėkmingai laikė juos užnugaryje. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko kibti stipriau į atlapus savo varžovams ir aikštelės šeimininkai šventė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 95:88.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Iššvaistėm pranašumą, nes atsipalaidavom. Šiandien varžybos buvo nieko nelemiančios, garbės reikalas. Gerai, kad laimėjom. Skirtumas buvo didesnis nei, kad laimėjom. Bet atsipalaidavimas buvo didžiausia problema dėl to, kad neišlaikėm pranašumo. Baigėsi grupės etapas, prasideda atkrintamosios, svarbiausia dalis sezono, tad stengsimės daugiau tokių klaidų nedaryti“.

„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ antrą kartą sutriuškino „Hidraulines sistemas“ ir žengė į Įmonių lygos finalą (87:55) (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:57 val.)