Hipocredit.lt vs Požeminės linijos ‒ POLI (112:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 24 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui

2017 lapkričio 24 d., Penktadienis, 22:23 val., peržiūros: 879

Penktadienio vakarą, A. Sabonio sporto centre vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Hipocredit.lt“ (5-0) bei svečių „Požeminės linijos – POLI“​ (0-1).

Jau rungtynių pradžioje „Hipocredit.lt“ pateisino savo kaip favoritų vardą ir įpusėjus ketvirčiui po K. Birgelio greitos atakos pirmavo 17:4. Šį trylikos taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos, kurį laimėjo 23:10.

Antrojo ketvirčio viduryje „Hipocredit.lt“ įgijo dvidešimties taškų persvarą ir pirmavo 39:18. Kėlinukas baigėsi M. Špoko metimu po greitos atakos, kuri užfiksavo pirmosios rungtynių pusės rezultatą – 49:27.

Trečiajame ketvirtyje „Požeminių linijų ‒ POLI“ krepšininkai pradėjo vis dažniau klysti, ką „Hipocredit.lt“ paversdavo greitomis atakomis bei lengvais taškai. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo daugiau nei užtikrintas – 80:39.

Ketvirtajame kėlinuke du paeiliui tritaškius smeigė svečių krepšininkas G.Bernackas, bet tai nepadėjo uždegti komandos rimtesniam spurtui. Ir toliau šeimininkai rengė vieną greitą ataką po kitos ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 112:51 (23:10, 26:17, 31:12, 32:12).

M.Špokas („Hipocredit.lt“):

„lengvai žaidėm, bėgom, metėm. Uždavinys buvo virš šimto įmesti, įmetėm, davėm visiems pažaisti, lengvai laimėjom.“

„Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)