Hidraulinės sistemos vs Hipocredit.lt (55:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hipocredit.lt“ antrą kartą sutriuškino „Hidraulines sistemas“ ir žengė į Įmonių lygos finalą (87:55)

2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 22:57 val., peržiūros: 621

Balandžio 30d., Pirmadienį, A. Sabonio krepšinio centro (II salėje) įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmennybių, Atkrintamosios (Didžiosios taurės), Antrosios Pusfinalio rungtynės tarp: „Hipocredit.lt“ ir „Hidraulinių sistemų“. Pirmąsias pusfinalio serijos rungtynės laimėjo „Hipocredit.lt“ (62:116).

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Hipocredit.lt“, išnaudodami daugumą varžovų klaidų per pirmąjį kėlinį susikrovė net 27 taškų persvarą, o varžovam leido pelnyti tik 6 taškus – 6:33. Antrąjame kėlinyje „Hidraulinių sistemų“ puolimas šiek tiek atsigavo tačiau, to neužteko įveikti dar užtikrintesnį varžovų puolimą – 22:54.

Antros rungtynių pusės pradžioje 18:0 spurtą surengė „Hipocredit.lt“ dar labiau padidino savo triuškinantį pranašumą iki 44 taškų – 31:75. Ketvirtame kėlinyje liko tik formalumai, nors „Hidraulinės sistemos“ laimėjo kėlinį, jiems tik pavyko sušvelninti atsilikimą. Antrąsias serijos rungtynes laimėję „Hipocredit.lt“ patenka į Įmonių lygos finalą – 55:87 (6:33, 16:21, 9:21, 24:12).

„Hipocredit.lt“ Komandos treneris: Mindaugas Špokas:

Pirmiausia akcentuojam gynybą, o toliau žiūrim į priekį ir viskas.

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)Antra sudėtimi žaidę „Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ puolimo mašina pervažiavo „Artstone“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)