Rapala vs Callcredit (84:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 23:32 val., peržiūros: 947

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą „Kauno švaros“ sporto salėje vyko Imonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Rapala“​ (šeimininkai) su „​Callcredit“​ (svečiai). Nors aikštelėje emocijų buvo apstu, šeimininkai neleido svečiams išsivežti pergalės.

Pirmajame kėlinyje nuo pat pirmųjų atakų savo sąlygas diktavo „Rapala“​, kuri svečiams išsiveržti į priekį leido vos vieną kartą. Po taiklaus G. Mickevičiaus tritaškio šeimininkai buvo įgyję solidžią 8 taškų persvarą. Kėlinį taikliu dviejų taškų metimu užbaigė L.Žiugžlys. Po šios atakos švieslentėje degė 17:11.

​Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo sėkminga svečių atkarpa 9:2. Tačiau šeimininkai neleido varžovams išlaikyti iniciatyvos savo rankose. Puikiai sužaidę antrojo kėlinio pabaigą „​Rapalos“​ krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą. Ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 43:31 šeimininkų naudai.

​Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taikliais metimais. Nors „Callcredit“ ir buvo priartėję iki 5 taškų, įspūdingas „Rapalos“ spurtas 13:0 leido šeimininkams įgyti didžiausią turėtą persvarą – ​67:46. ​Rezultatas po ketvirčio – ​67:49.

​Paskutiniosios 10 minučių vyko be didesnių netikėtumų. Svečiams nepavyko panaikinti didžiulio taškų deficito. Nuskambėjus rungtynių sirenai švieslentė skelbė „Rapalos“​ pergalę rezultatu 84:69.

​Nugalėtojų komandos trenerio Gedimino Mickevičiaus komentaras pasibaigus rungtynėms:
​„Pergalę, turbūt, lėmė tie 2 aukšti žmonės, kurių praeityje taip trūko. Dabar juos turim ir yra labai malonu žaisti, žiūrėsim kaip bus toliau. Šios rungtynės motyvuoja ir toliau siekti pergalių. Žinoma, ne visada visiems pavyks susirinkti kaip šiandien, bet stengsimės sukurti kažką gražesnio.“

„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė „Callcredit“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:06 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Imonių „Xiaomi“ lygos čempionais tapo „Rapala“ (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)