Hipocredit.lt vs Požeminės linijos ‒ POLI (148:42)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas

2018 vasario 13 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 968

Antradienį, vasario 13 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Hipocredit.lt“ priemė „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkus.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie diktavo savo žaidimo sąlygas ir išlaikė aukštą tempą visą kėlinuką, taiklių tolimų metimų dėka šeimininkai jau pirmajame kėlinuke susikrovė solidžią trižianklią persvarą ir jam pasibaigus pirmavo ( 33:11). Antrame kėlinyje „Hipocredit.lt“ toliau nestabdė apsukų ir susikrovė dar didesnį pranašumą ( 63:21). Svečiams niekaip nesisekė sugaudyti varžovus ir apsiginti prieš juos.

Trečiajame kėlinuke ,,Požeminės linijos ‒ POLI" komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę šeiminkai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 78 taškų – 111:33. Ketvirtame kėlinyje „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipai nepavyko atsitiesti ir „Hipocredit.lt“t oliau diktavo savo sąlygas , kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu –148:42 (33:11, 30:10, 48:12, 37:9).

Nugalėtojų gretose pavydėtinu taiklumu tritaškius metimus metė Mindaugas Jakštas iš 21 metimo pataikęs net 17 kartų. Vos dviejų metimų pritrūko kad būtų pakartotas visų laikų KKL rekordas (A.Gedminas 19 tritaškių per rungtynes)

„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)G. Mickevičius pataikė 11 tritaškių ir atvedė „Rapalą“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)