Celsis vs Modesta (92:47)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Nelygioje kovoje Celsis sutvarkė reikalus su Modesta

2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 04:13 val., peržiūros: 605

Antradienio vakarą Įmonių lygoje Celsis priėmė komandą pavadinimu Modesta. Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai su daugybe pramestų metimų iš įvairių nuotolių. Sužaidus pusę ketvirčio G.Vyšniauskas dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį 6:4, nuo šio momento rezultatas nebebuvo lygus nei karto šiose varžybose, o šeimininkai nuolat tik didino atotrūkį nuo varžovų. Pirmasis ketvirtis baigėsi M.Valatkevičius dvitaškiu po kurio šeimininkai pirmavo 17:9. Antrajame ketvirtyje vaizdas pasikeitė, komandos vis dažniau rengė sėkmingas atakas, o svečiai netgi sugebėjo vėl grįžti į kovą, kai sužaidus beveik 6 minutes po D.Kiela dvitaškio skirtumas tarp komandų tirpo iki 26:23. Vis tik antrąją kėlinuko pusę Celsis sužaidė užtikrintai ir ilsėtis ėjo pirmaudami 39:26.

Trečiajame ketvirtyje Celsis ir toliau didino atotrūkį nuo savo varžovų. Nors įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vis dar padorus 17 taškų skirtumas, tačiau vėl galingesnė antroji ketvirčio dalis po trijų kėlinukų skelbė užtikrintą Celsis pranašumą 64:37. Ketvirtajame ketvirtyje vedini savo lyderių R.Drulia ir G.Vyšniauskas šeimininkai pradėjo triuškinti svečius, kurie vis gi šį kartą pasirodė ganėtinai padoriai. Galutinis rezultatas 92:47 Celsis naudai.

Pralaimėjusios komandos kapitonas A.Duoba po rungtynių sakė: kolkas pralošėm, bet žaidimas truputį pagėrėjo. Belieka tiktai stengtis ir dirbti.

Nugalėtojų žaidžiantysis ilgaamžiška jaunyste pasižymintis treneris L.Pečkaitis teigė: varžovai pasistengė ir tris kėlinius žaidė tikrai neblogai. Aišku mes buvom kitaip nusiteikę, davėm visiem pasižaisti, nes taip reikia, o priešininkai vistiek šaunuoliai po truputį žengia į priekį ir kitais metais dar pasistiprinęs manau, kad įsilies į Įmonių lygos lygį. Linkiu jiems sėkmės, o mums tai pirma pergalė naujais metais, tikiuosi,kad ne paskutinė ir toliau žygiuosime be pralaimėjimų.

Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)Pastena atsirevanšavo Celsis už nesėkmę pirmame susitikime (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)Visas rungtynes dominavę Celsis nugalėjo Lietuvos geležinkeliai (2018 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)Nepajėgiausios sudėties žaidusi „Enerstena“ patiesė „Modesta“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)Užtikrintas J. Svirkos žaidimas „Celsiui“ atnešė pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:29 val.)