GZP vs Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels (92:60)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“

2018 spalio 15 d., Pirmadienis, 20:20 val., peržiūros: 915

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir svečių teisėmis atvykę „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „GZP“ užtikrinčiau pradėjo žaisti puolime, kur pasiekė dviženklį pranašumą. „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ toliau strigo gynyboje ir komandos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo susitvarkyti tiek su puolimu, tiek su gynyba. Antrame kėlinyje „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ pradėjo gintis zonine gynyba, kur šeimininkams buvo sunkiai įveikiama( 28:22). „GZP“ puikiai išnaudojo antrus šansus ir išsaugojo septynių taškų pranašumą – 44:37.

Po ilgosios pertraukos „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ pradėjo nepilnos sudėties. A.Sakalauskas ir M.Daraškevičius išvyko į kitas rungtynes, „GZP“ pasinaudojo varžovų silpnosiomis vietomis ir išlaikė susikrautą pranašumą. Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeiminkams ,tiesiog, atsirišo krepšys iš tritaškio zonos, kur viską „GZP“ sudėliojo į vietas ir šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 92:60 (26:14, 18:23, 14:11, 34:12)

Po laimėtų rungtynių „GZP“ ekipos treneris, J.Eibukas, teigė:

„Teigė, kad laimės, tačiau… Taip ir būna mėgėjų krepšinyje, vieni gali ,o kiti negali ateiti.“

Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)