Omega vs Kauno technikos kolegija (71:80)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 01 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“

2018 spalio 01 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 816

Pirmadienį, spalio 1-ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Kauno miesto Mero taurės 2018, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omegos“ ir svečių „Kauno technikos kolegijos KTK)“ komandos.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo svečiai, kurie per penkias minutes spėjo įgyti dviženklę persvarą (3:13). Tačiau antroje kėlinio pusėje „KTK“ puolimas sustojo, o ir gynyboje vis sunkiau sekėsi sugaudyti varžovus, todėl jie dažnai buvo stabdomi pažeidžiant taisykles. Pigūs taškai nuo baudų metimo linijos ir E. Karpavičiaus dvitaškiai leido „Omegai“ sugrįžti į rungtynes – 15:19. Antrasis ketvirtis vėl geriau prasidėjo svečiams, tačiau puolime vis dažniau rezultatyvias atakas rengę šeimininkai šįkart neleido jiems nutolti, o sėkminga kėlinio pabaiga ištirpdytė „Omegos“ deficitą iki minimumo.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir persvėrė rezultatą (36:32). „KTK“ krepšininkai nenuleido rankų ir dėka geros kovos dėl atšokusių kamuolių ir antrųjų šansų vėl persvėrė rezultatą savo naudai, o prie to labiausiai prisidėjo R.Staškūnas. Šeimininkai puolime pradėjo remtis individualiais veiksmais, tačiau tai teigiamo rezultato neatnešė, o svečiai tik didino savo persvarą, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau 9 taškai – 46:55. Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo ramiai, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau netrukus abi komandos pradėjo žaisti „kietesnį“ krepšinį su daug kontakto, nebuvo išvengta susistumdymų, techninių pražangų ir net pašalinimo iš rungtynių. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų (55:64). Šeimininkai po truputį pradėjo trumpinti atakas ir bandė laimę iš toli, tačiau tie metimai retai skrosdavo tinklelį. „KTK“ krepšininkai užtrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovo pergalę rezultatu 71:80 (15:19, 15:12, 16:24, 25:25).

„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)