Kauno technikos profesinio mokymo centras vs BC „Straight“ (95:64)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 27 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai

2018 rugsėjo 27 d., Ketvirtadienis, 21:05 val., peržiūros: 968

Ketvirtadienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės 2018 metų rungtynės, kuriose susitiko praėjusių metų Didžiosios taurės nugalėtojas „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ (0-0) ir BC „Straight“ (1-1).

Runtynių pradžioje „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ dėka tikslių tolimų metimų labai greitai įgijo dviženklį pranašumą ir pirmą ketvirtį laimėjo 25:13.

Antrajame kėlinuke po aštrių A.Pelšs perdavimų du tritaškius paeiliui įsmeigė R.Verbickas ir šeimininkai dar labiau nutolo – 31:13. Kėlinuko antroje pusėje A. Bulio ir A. Eitučio metimai kiek aptirpdė šeimininkų persvarą. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 42:26.

Trečiajame ketvirtyje du paeiliui tritaškius pataikė D.Gudeliauskas, po krepšiu puikiai sukovojo E.Kaluginas ir „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ spurtavo bei dar labiau nutolo 62:29. Kėlinuko pabaigoje devyni D.Truncės taškai sumažino svečių deficitą iki 74:44.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai po reto šiandien E. Kulbokos tikslaus tolimo metimo jau pirmavo 81:44. Bet D.Truncės ir A. Bulio metimai leido BC „Straight“ spurtuoti 0:10. Visgi šis spurtas jau didelės įtakos galutiniam susitikimo rezultatui neturėjo. Čempionai čempioniškai pradėjo Kauno miesto Mero taurės 2018 varžybas. Galutinis rungtynių rezultatas 95:64 (25:13, 17:13, 32:18, 21:20).

A. Žadeikis („Kauno technikos profesinio mokymo centras“) apie ginamą čempionų titulą:

„žinote, kaip sunku iškovoti aukščiausios prabos medalius antrą kartą iš eilės. Bet mėginsime, tikėkimės, kad pasiseks“.

„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)