Resmila.lt vs Coca-Cola (76:84)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 14:22 val., peržiūros: 860

Sekmadienį, spalio 28 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2018, Mažosios taurės, Mažasis finalas tarp nominalių aikštelės šeimininkų „Resmila.lt“ bei svečių „Coca-Cola“. Pirmoje rungtynių pusėje virė nuožmi kova tarp abiejų komandų, tačiau antroje rungtynių pusėje kur kas šviežesni atrodė svečiai ir iškovojo trečiąją vietą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus įgijo penkių taškų pranašumą, o tuo tarpu šeimininkai, per keturias minutes tebuvo sukrapštę vos du taškus. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Abejoms komandoms kur kas geriau sekėsi greitajame puolime, nei poziciniame žaidime. Ketvirčio pabaigoje “Resmila.lt” smeigė kelis taiklius tritaškius ir pavijo savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:18. Antrojo kėlinuko pradžioje „Coca-Cola“ šiek tiek padidino savo pranašumą ir nuo to laiko komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito. Per likusį kėlinio laiką „Resmila.lt“ vėl atrodė kiek geriau ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:39.

Trečiąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininka ir pirmą kartą išsiveržė į priekį. Visgi, tuomet gerą atkarpą sužaidė „Coca-Cola“ ir skaičiavo jau aštuonių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką svečiai neleido savo varžovams priartėti ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:63. Lemiamo ketvirčio pradžioje abiejų komandų puolimas atrodė gan skurdus, tačiau vėliau po truputį komandos įsibėgėjo. „Resmila.lt“ ekipai pavyko priartėti iki penkių taškų, tačiau vėliau gerą atkarpą sužaidė „Coca-Cola“ ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Likus dvejoms minutėms, svečiai skaičiavo jau 15-os taškų pranašumą. Tačiau tuomet kelis taiklius tolimus metimus smeigė „Resmila.lt“ ir pajautė, kad dar gali kabintis į kovą dėl pergalės. Visgi, „Coca-Cola“ ekipai pavyko atlaikyti lemiamą varžovų šturmą ir iškovojo trečiąją vietą. Galutinis rungtynių rezultatas 76:84.

Ramūnas Šaluga („Coca-Cola“):
“Emocijos geros, nes laimėjome pirmąją taurę per tiek metų, kiek čia dalyvavom. O pergalę nulėmė tai, kad susirinko mūsų pagrindiniai žaidėjai“.

„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76) (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)