Kauno Rami vs Resmila.lt (79:73)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“

2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 857

Sekmadienį, spalio 21 – ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018 Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp šeimininkų – „Kauno Rami“ bei svečių „Resmila.lt“.

Rungtynių pradžioje abi komandos sparčiai rinko taškus ir žaidė gana greitą krepšinį. Pirmosiomis minutėmis abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet įpusėjus ketvirčiui svečiai išsiveržė į priekį. Vedami M. Maslenikovo „Resmila.lt“ atitrūko 7 taškais. Antroji ketvirčio pusė buvo permaininga. Abi komandos apsikeitė spurtais 7:0, o priekyje visdar buvo svečiai – 17:24.

Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „Kauno Rami“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo.. TIk kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko sustyguoti savo gynybą, tačiau prieš ilgąją pertrauką ir toliau priekyje buvo svečiai – 38:43.

Po ilgosios pertraukos atrodė, kad svečiai ir toliau kontroliuos rungtynes, tačiau netrukus šeimininkai surengė puikų spurtą12:0 ir išsiveržė į priekį (52:48). Sunkiai taškus rinkę svečiai krito į giliią duobę, tačiau geras darbas gynyboje neleido varžovams nutolti, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos vienas taškas – 58:57. Lemiama rungtynių dalis prasidėjo šeimininkų taškais, bet tuoj pat tolimu metimu A.Ščerba išlygino rezultatą. Abi komandos vėl pradėjo žaisti labai aukštu tempu ir keitėsi rezultatyviais išpuoliais, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (67:67). Netrukus 6 taškus iš eilės šeimininkams pelnė E.Mackevičius pasiuntęs varžovus į lengvą nokdauną. Tačiau „Resmila.lt“ nenuleido rankų ir bandė gelbėtis tolimais metimais. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę komandas skyrė tik du taškai, bet rungtynių pabaigoje šeimininkai neklydo ir iškovojo pergalę – 79:73 (17:24, 21:19, 20:14, 21:16).

Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)