Akademija vs Galera (51:73)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 spalio 18 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą

2016 spalio 18 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 1103

Antradienį Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „Kauno mero taurė 2016“ Mažosios taurės pusfinalis, kuriame susitiko „Akademija“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Galera“.

Rungtynes „Galera“ pradėjo lyg iš natų ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 5:15). Po minutės pertraukėlės "Akademija“ netrado savojo žaidimo, o S.Korolkov toliau žudė tolimais metimais ( 7:23). Per likusias dvi minutes ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir komandas skyrė 17 taškų – 10:27.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo greitomis atakomis ir „Galera“ buvo priversta prašyti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „Akademija“ nestabdė apsukų ir su kiekviena minute mažino pranašumą ( 21:33). Vis dėlto, „Galera“ atsigavo po šalto , kur neleido varžovams mažinti skirtumo – 24:37.

Po ilgosios pertraukos „Akademijai“ niekaip nepavyko įveikti kietos varžovų gynybos bei puolime klydo per dažnai, kur „Galera“ padidino pranašumą iki 24 taškų ( 24:48). Antroje kėlinuko pusėje aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir per likusį laiką sumažino skirtumą iki 17 taškų. Rezultatas po trijų ketvirčių – 38:55.

Ketvirtą kėlinuką „Galera“ pradėjo užtikrintai, kur greitai atstatė turėtą pranašumą, tačiau „Akademija“ taip lengvai nežadėjo pasiduoti ir vėl surengė keletą greitų atakų ( 45:63). Po minutės pertraukėlės svečiai greitai atstatė savąjį žaidimą į vietą. Laimėjo spurtą 6:0 ir vėl atstatė turėtą pranašumą ( 45:69). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Galera“ iškovojo kelialapį į finalą, rezultatu – 51:73.

Po laimėtų rungtynių „Galeros“ komandos treneris, S.Korolkov, teigė:“ Šiandien pergalę lėmė greitos atakos ir puikus pataikymas. Gynyboje nebloga buvo pradžioje pas mus ir paskui psichologiškai atsilaikėme prieš varžovus. Stengsimės apginti čempionų titulą.“

Po pralaimėtų rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris, L.Juknys, kalbėjo:“ Pirmiausia turiu prisiimti atsakomybę už pramiegotą startą.Varžovai mus pranoko susižaidimu, noru laimėti. Pabaiga parodė, kad pas mus buvo noro laimėti , bet nenukreipėme tinkama linkme. Noriu palinkėti varžovams sėkmės bandant apginti čempionų titulą mažojoje taurėje,“

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 9 tšk., Simanas Karalius – 9 tšk., Mantas Andrulis – 8 tšk.

Galera: Vytautas Tirva – 23 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Sergej Korolkov – 17 tšk., Edvinas Aniulis – 12 tšk.

„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi LSK „Technoera“ įveikė „Akademiją“ (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:40 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)Atsipalaidavusiai žaidusi Kauno „TPMC“ įveikė „Akademiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)