Galera vs BC „Boom“ (61:100)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 04 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“

2016 spalio 04 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 1154

Spalio 4 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurė 2016 komandos „Galera“ (šeimininkai) ir BC „Boom“ (svečiai). Svečių ekipai tai buvo itin svarbios rungtynės, kuriose tik pergalė garantavo patekimą į Didžiąją taurę, tuo tarpu „Galera“ jau buvo užsitikrinusi vietą Mažojoje taurėje.

Suprasdami rungtynių svarbą BC „Boom“ krepšininkai nuo pat pirmųjų minučių įjungė penktąją pavarą ir daugiausia taiklių G. Rupeikos metimų dėka labai greitai įgijo dviženklį pranašumą 5:16. Kėlinuko pabaiga buvo apylygė, o taiklus V. Kalesniko tolimas šūvis likus keliolikai sekundžių iki ketvirčio pabaigos sumažino BC „Boom“ pranašumą iki 10:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje A.Urmulevičius inicijavo svečių spurtą, pats pelnė dešimt taškų, pataikydamas du tritaškius paeiliui, ir BC „Boom“ nutolo 10:33. Ir nors V.Tirva ir V.Kalesnikas bandė „Galeros“ ekipą vesti į priekį, tačiau svečių komandos žaidimas neleido šeimininkams priartėti. Po dviejų kėlinukų rezultatu 28:53 pirmavo BC „Boom“.

Kaip ir antrojo kėlinuko pradžioje, taip ir trečiojo A. Urmulevičiaus sėkmingas žaidimas puolime leido svečiams surengti dar vieną spurtą 0:13, po kurios rezultatas jau buvo 28:66. Antroje kėlinuko pusėje V.Kalesnikas įšovė kelis tritaškius, tačiau BC „Boom“ ekipa į tai atsakė puikiu A.Liogės žaidimu po krepšiu. Po trijų ketvirčių rezultatu 42:82 ir toliau pirmavo svečiai.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, BC „Boom“ krepšininkai atsipalaidavo, o tuo pasinaudojo „Galera“, nors ir minimaliai, tačiau laimėdama ketvirtą ketvirtį daugiausia dėka taiklių V. Kalesniko metimų ir aktyvaus K. Žižio žaidimo. BC „Boom“ krepšininkai pirmą kartą šiame sezone pelnė 100 taškų, o jo autoriumi tapo O.Stropus, pelnęs 100-ąjį tašką tolimu metimu. Galutinis rungtynių rezultatas 61:100 ir abi ekipos toliau tęs kovas Kauno Mero taurėje 2016 – tik BC „Boom“ – Didžiojoje, o „Galera“ – Mažojoje.

„Komanda jau nuo pat rungtynių pradžios pagavo gerą tempą, kurį pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos?“

BC „Boom“ ekipos treneris L. Gudaitis: taip, iš tikrųjų, šita salė mums labai gerai pažįstama, tai ir tritaškių taiklumas visai kitas negu prieš tai buvusiose varžybose. Šiandien žaidėme komandiškiau, daugiau perdavimų, dinamiškesnis žaidimas buvo, ko pasekoje ir pasiekta pergalė“.

Galera: Vygintas Kalesnikas – 19 tšk., Kęstutis Žižys – 15 tšk., Vytautas Tirva – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Boom“: Aivaras Liogė – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Urmulevičius – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Mitkus – 15 tšk. (12 atk. kam., 12 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gvidas Rupeika – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 15 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:20 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 20:11 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)